O FIRMIE

Firma ARCHIGEO została zarejestrowana jako działalność gospodarcza w 2010 roku, ale nasza praca opiera się na wieloletnim doświadczeniu i pracy w zawodzie oraz wykształceniu inżynierskim. Firma działa w dziedzinie usług geodezyjno-kartograficznych oraz projektowaniu architektonicznym.

Dla kompleksowej realizacji usług projektowych współpracujemy z doświadczonymi firmami z odpowiednich dziedzin takich jak: konstrukcje, instalacje (wodno-kanalizacyjne, gazowe, ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, elektryka i systemy alarmowe), drogi (uzgodnienia lokalizacji zjazdów, projekty zjazdów, projekty drogowe).
Bardzo duże prace geodezyjne realizujemy we współpracy z innymi firmami geodezyjnymi.
Dysponujemy zawansowanymi technologicznie urządzeniami do pomiarów geodezyjnych i opracowań kameralnych. Posiadamy licencjonowane oprogramowanie do wykonywania opracowań cyfrowych oraz tworzenia mapy numerycznej.
Obszarowo zakres naszej działalności obejmuje głównie miasto Gliwice i okolice, a także teren całego województwa śląskiego.  Z naszych usług korzystają zarówno duże przedsiębiorstwa i instytucje jak również klienci indywidualni, którym chętnie doradzamy w zakresie organizacji realizacji planowanych inwestycji.

Naszym celem jest realizacja usług architektonicznych lub geodezyjnych w oparciu o potrzeby klienta, jego zadowolenie, dlatego staramy się wykonywać je fachowo i terminowo.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w celu omówienia Państwa potrzeb. Siedziba firmy to ul. Karolinki 58 w Gliwicach pok. 304. Proponujemy spotkanie w miłej atmosferze, podczas którego możecie Państwo przedstawić swoje potrzeby i cele, a my chętnie pomożemy w ich realizacji. Oferujemy również spotkania „w terenie”, w umówionym miejscu i dogodnym dla Państwa terminie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

ARCHIGEO, ul. Karolinki 58, 44-121 Gliwice, pok. 304, III piętro